نتایج جستجو برای عبارت :

سایت جدید دانا باکس

سایت دانا باکس

در سایت دانا باکس با مشاهده آگهی های مختلف کسب درآمد کنید. دانا باکیس دارای تیم حرفه ای و باتجربه ای می باشد و این سایت دارای پرداخت های سریع و مشخص می باشد و مهمترین شاخص این سایت پشتیبانی بسیار قوی می باشد.
ادامه مطلب
سلام
من عباس هستم خیلی از من میپرسن که آیا خرید تخت باکس ساده به صرفه است یانه؟
امروز تصمیم گرفتم در این مقاله جواب این سوال را بدم.
با وجود این گرانی های تخت خواب ها باعث شده تخت باکس ها بسیار بین مردم محبوب شوند . تخت باکس ها در دو نوع باکس ساده و باکس جکدار هستند . تخت باکس از نظر قیمتی نسبت به تخت خواب بسیار با صرفه تر است و میتوانید تخت باکس ساده را از فروشگاه اینترنتی تشک خریداری کنید
اگر برای فروشگاه یا مغازه خود قصد دارید لایت باکس بخرید پیشنهاد می کنم این مقاله را کامل بخوانید. لایت باکس به تابلوهایی گفته می شود که دارای طرح گرفیکی زیبا می باشد و پشت آن نور می باشد که توجه را به خود جلب می کند.
اگر شما نیاز دارید که برای کسب و کار خود تعداد بالایی لایت باکس تهیه کنید پیشنهاد می کنم به وب سایت تهران لایت باکس سر بزنید و از قیمتهای ما دیدن بفرمایید.
تهران لایت باکس یکی از محبوب ترین سایت ها می باشد که اینجا می توانید وب سایت
اگر برای فروشگاه یا مغازه خود قصد دارید لایت باکس بخرید پیشنهاد می کنم این مقاله را کامل بخوانید. لایت باکس به تابلوهایی گفته می شود که دارای طرح گرفیکی زیبا می باشد و پشت آن نور می باشد که توجه را به خود جلب می کند.
اگر شما نیاز دارید که برای کسب و کار خود تعداد بالایی لایت باکس تهیه کنید پیشنهاد می کنم به وب سایت تهران لایت باکس سر بزنید و از قیمتهای ما دیدن بفرمایید.
تهران لایت باکس یکی از محبوب ترین سایت ها می باشد که اینجا می توانید وب سایت
اولین نکته ای که باید بدانیم این است که به طور کل لایت باکس چیست؟تابلوهای لایت باکس نوعی از تبلیغات می باشند که می تواند به صورت ایستاده،آویزان یا حتی گردان طراحی شود.لایت باکس ها هم در روز طراحی زیبا و شکیلی دارند و هم در هنگام شب که روشن می شوند جلوه زیبایی دارند که با توجه به تاریکی محیط اطراف و یا نور ملایم داخل فروشگاه ها و فضاهای عمومی می تواند به راحتی توجه اطرافیان را به خود جلب نمایند.
لایت باکس ها در مغازه ها ، نمایشگاه ها و حتی استخر
معنی شعر توانا بود هرکه دانا بود کلاس چهارم متن شعر توانا بود هرکه دانا بود کلاس چهارم معنی شعر توانا بود هر که دانا بود کلاس دوم ضرب المثل توانا بود هر که دانا بود معنی بیت توانا بود هرکه دانابود داستان درباره توانا بود هرکه دانا بود شعر خرد و دانش کلاس چهارم توانا بود هرکه دارا بود
معنی شعر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات تبلیغات بصری یا سفارش لایت باکس  در شهر تهران و یا شهرستان های استان تهران با ما تماس بگیرید . تیم ایمن موج بعد از ثبت سفارش شما شروع با ساختن تابلوهای لایت باکس می کند و به محض آماده شدن آماده نصب لایت باکسها در محل مد نظر شما می شود . شرکت ما دارای 4 نمونه لایت باکس فریم لس ، کریستالی ، مگنت و اسنپ فریم می باشد که با توجه به قیمت ، عمر و یا محل نصب می توانید لایت باکس مد نظر خود را سفارش بدهید . لازم به ذکر است که ل
برای کسب اطلاعات درباره تجهیزات تبلیغات بصری یا سفارش لایت باکس  در شهر تهران و یا شهرستان های استان تهران با ما تماس بگیرید . تیم ایمن موج بعد از ثبت سفارش شما شروع با ساختن تابلوهای لایت باکس می کند و به محض آماده شدن آماده نصب لایت باکسها در محل مد نظر شما می شود . شرکت ما دارای 4 نمونه لایت باکس فریم لس ، کریستالی ، مگنت و اسنپ فریم می باشد که با توجه به قیمت ، عمر و یا محل نصب می توانید لایت باکس مد نظر خود را سفارش بدهید . لازم به ذکر است که ل
فروش انواع بازی کنسول ایکس باکس 360 در گیم نت میلاد
کافیست تلفن را بردارید و همین الان اقدام به خرید بازی دلخواه خود کنید و توسط پیک درب منزل دریافت کنیدتلفن ما : 46091610
اینستاگرام ما: https://www.instagram.com/aragornclub/
بازی ایکس باکس 360 ,فروش بازی ایکس باکس,خرید بازی ایکس باکس
باکس گل شادیچی
گل یکی از نمادهای محبت و عشق است که انسان ها به وسیله آن میزان عشق و ارادتی که به یکدیگر دارند را بیان می کنند. مخصوصا برای خانم ها گل هدیه گرفتن احساس خوشایندی دارد. یکی از محصولاتی که در گل علاوه بر زیبایی ، میزان عمر آن را نیز افزایش می دهد ، باکس گل است. برای انتخاب بهترین باکس گل ، بایستی شاخص های مختلفی را مد نظر قرار دهید. قیمت باکس گل ، کیفیت باکس گل ، و زمان بندی ارسال باکس گل سه شاخص مهمی است که هر خریداری گلی را به چالش می
باکس گل شادیچی
این روز ها بسیاری علاقه مند به خرید باکس گل هستند و به دنبال مناسب ترین قیمت باکس گل می گردند ، در این مقاله می خواهیم درباره باکس گل شادیچی بیشتر با شما صحبت کنیم و مزیت هایی که می توانید در این فروشگاه دریافت نمایید را بیان کنیم. در ادامه اگر بعد از مطالعه این مقاله سوالی درباره مطالب گفته شده دارید می توانید به وب سایت باکس گل شادیچی سری بزنید و یا با متخصصین ما در این حوزه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و پاسخگوی سوالات
فکر میکنیم خیلی قوی و دانا هستیم و همه چیز دان ....

اما همین زمینی که توش هستیم رو هم نمیشناسیم بعد هشت هزار سال ... با این قدرت تکنولوژی و وووووو

همین الان هر ساله بیش از پانزده هزار موجود جدید کشف میشه که ما تا حالا از وجودشون خبر نداشتیم
دیگه از چه چیز های دیگه خبر نداریم

ضعیفیم نه ؟

تابلوهای لایت باکس یا بک لایت سازه هایی هستند
که مدیای چاپ را در قالب یک باکس آلومینیوم،پلکسی گلاس،کامپوزیت،چوب و یا غیرهدر معرض نمایش قرار می دهند.لایت باکس های تبلیغاتی بدون روشنایی و یا با روشنایی قابل استفاده و ساخت می باشند.این سازه ها در عکاسی ها و فروشگاه ها به دلیل کیفیت بالای چاپ بک لایت بکار رفته و روشنایی آن از هواداران بسیاری برخوردار است.
منبع:سایت آرشانئون
یکی از ابیات اولین سروده در اثر بزرگ و شاهکار ادبی ایران ، " شاهنامه " این بیت است:
توانا بود هر که دانا بود   ز دانش دل پیر،بُرنا بود
مصرع اول این بیت را بُرش و تغییر و تحولی در آن به شکل و شرح زیر صورت داده ؛ در صورت تمایل نظر خود را اعلام فرمایید:

-توانا بود هر که دانا بود
-توانا بود هر که دارا بود
-دانا بود هر که توانا بود
-دانا بود هر که دارا بود
-دارا بود هر که دانا بود
-دارا بود هر که توانا بود

نگارش ۲۵٫۳ دانا متوسطه دوره دوم (۹۸۱۲۲۵)     با تغییرات زیر قابل دریافت می باشد.
دریافت نگارش
نگارش دوره ای
نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزرسانی محتوای دروس از منابع داخلی سیستم دانا دربخش دوم سیستم را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری ویکبار بعداز بروزآوری از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید
به نام خدای دانا و توانا
توی کتاب فارسی دوم دبستان، یه درسی داریم به اسم کوشا و نوشا؛ هیچوقت حس خوبی به این درس نداشتم؛ هدفش قشنگه، اما متن خوبی براش ننوشتن. یه مُشت شعار تکه و‌پاره که به درد هیچ‌کجای روزگار امروزمون نمی‌خوره.
ادامه مطلب

داغلار قئزی ریحان، ریحان ریحانعالم سنه حیران، حیران حیراننه قشح سن آی قئز، گول چیچک سن آی قئزبیر دانا سن آی قئز، دوردانا سن آی قئزگوزل‌لر گوزلی ریحان ریحان
سئودانین ازلی ریحان ریحانعالم سنه حیران، حیران حیران
نه قشح سن آی قئزگول چیچک سن آی قئز
بیر دانا سن آی قئز
دوردانا سن آی قئززیل قارا دیر گوزون ریحان ریحان
بالدان شیرین سوزون ریحان ریحانعالم سنه حیران، حیران حیران
نه قشح سن آی قئز
گول چیچک سن آی قئز
بیر دانا سن آئ قئز
دوردانا سن آی
در این ویدئوی آموزشی طریقه جابجا کردن باکس های قالب پیش فرض بیان به نام: ستون از قبیل موضوعات ، کلمات کلیدی ، مشخصات وبلاگ، پربازدیدترین مطالب، محبوب ترین مطالب، پر بحث ترین مطالب، باکس های آرشیو و... رو یاد میگیرید.
تضمین یادگیری: 100%

ادامه مطلب
اگر جزو آن دسته از آدماهایی هستید که برای کسب و کار خود نیاز به تبلیغ دارید، بدون شک لایت باکس و طراحی لایت باکس یکی از بهترین روش ها برای بهتر دیده شدن است . کماکان که تمام شرکت های بزرگ تبلیغاتی اهمیت ویژه ای به مشتریان خود در زمینه نصب و اجرای لایت باکس برای برند یا شرکت و کسب خود میکنند.
استفاده در معابرعمومی جهت تاثیر گذاری در ذهن مخاطبین فراوان و خاص.
استفاده در آفیس های اداری و تجاری در جهت تاثیر گذاری در ذهن ارباب رجوع.
استفاده در فضاها
اگر جزو آن دسته از آدماهایی هستید که برای کسب و کار خود نیاز به تبلیغ دارید، بدون شک لایت باکس و طراحی لایت باکس یکی از بهترین روش ها برای بهتر دیده شدن است . کماکان که تمام شرکت های بزرگ تبلیغاتی اهمیت ویژه ای به مشتریان خود در زمینه نصب و اجرای لایت باکس برای برند یا شرکت و کسب خود میکنند.
استفاده در فضاها
استفاده در فضاها
لایت باکس‌ها از مهمترین ابزارهای حوزه تبلیغات محیطی و بازاریابی هستند. یکی از برجسته‌ترین امتیازات تابلو لایت باکس ، استفاده از منبع نوری است که از پشت به آن تابیده می‌شود و در محیط‌های تاریک می‌تواند علاوه بر نورپردازی فضا، بهترین گزینه برای تبلیغ خدمات و محصولات باشد. انواع تابلو تبلیغاتی لایت باکس  در فضاهای متفاوت شهری که برای معرفی خدمات یا محصولات خود به مخاطبان استفاده کنید.
ادامه مطلب
لایت باکس‌ها از مهمترین ابزارهای حوزه تبلیغات محیطی و بازاریابی هستند. یکی از برجسته‌ترین امتیازات تابلو لایت باکس ، استفاده از منبع نوری است که از پشت به آن تابیده می‌شود و در محیط‌های تاریک می‌تواند علاوه بر نورپردازی فضا، بهترین گزینه برای تبلیغ خدمات و محصولات باشد. انواع تابلو تبلیغاتی لایت باکس  در فضاهای متفاوت شهری که برای معرفی خدمات یا محصولات خود به مخاطبان استفاده کنید.
ادامه مطلب
پین باکس تنها مجموعه فروش و ساخت اختصاصی انواع اکانت دیجیتال از جمله اپل آیدی در استان خوزستان و نیز کشور میباشد که با کادری مجرب در این زمینه پا به عرصه وجود نهاده و برای جلب رضایت همکاران و سایر مشتریان تمام تلاش خود را میکند 
pinbox.ir
زمانیکه لیست باکس بیش از یک ستون داشته باشد اکسل عرض ستون های لیست باکس را به طور مساوی در نظر می گیرد که ممکن است نیاز ما را براورده نکند(فرض کنید یک ستون نام و یک ستون ادرس است که باید ستون ادرس بزرگتر از ستون نام باشد و...)
برای رفع ان و تنظیم دستی عرض ها از کد در فراخوانی فرم استفاده می شود به شرح زیر
جمع اعداد به اندازه کل عرض لیست باکس محاسبه شود
در این مثال تعداد ستون ها 3 و کل عرض لیست باکس 200می باشد

listbox1.ColumnWidths = "50,50,100"
نقل شده از
https://stackoverflo
نگارش ۲۳٫۴ دانا متوسطه دوره دوم (۹۸۰۴۰۲)  با تغییرات زیر   قابل دریافت می باشد.

رفع موارد گزارش شده
اخرین تغییرات در کارنامه سال پودمانی

نکته : بعد از نصب نگارش حتما بخش بروزرسانی محتوای دروس از منابع داخلی سیستم دانا دربخش دوم سیستم را اجرا نماییدوتوجه نمایید یکبار قبل ازبروزآوری ویکبار بعداز بروزآوری از اطلاعات خود ذخیره سازی بگیرید

دانلود نرم افزار دانا متوسطه دوم
نگارش ۲۴٫۲ دانا متوسطه دوره دوم (۹۸۰۶۱۷)   با تغییرات زیر   قابل دریافت می باشد.
رفع موارد گزارش شده
آخرین تغییرات در مورد کد درس انضباط در نظام شش سه سه .در همه جای سیستم کد ۹۹۹۹۰ جایگزین ۷۹۹۱ شد.برای این منظور مراحل زیر به ترتیب انجام شود.
۱- در داخل سیستم قسمت بروزآوری محتوای جداول از منابع داخلی سیستم دانا اجرا شود.
۲– از سیستم خارج شده و در صفحه ورودی سیستم تیک اصلاح حروف و سایر روتین های اصلاحیه سوابق زده شود.
دانلود نگارش جدید برنامه دا
بعضی‌ از کارشناسان معتقدند که سگ‌ها هم به اندازۀ انسان‌ها به تعطیلات نیاز دارند.قبل از مسافرت حیوان خانگی خود با وسیل نقلیه، چک لیستی از ضروریات را تهیه و همراه داشته باشید.محل قرار گرفتن باکس حیوان خانگی خود را در ماشین مشخص کنید.- مطمئن باشید که در باکس سگ و گربه فضای کافی برای تحرک حیوان وجود دارد و کاملا سالم است.- یکی از لباسهای خود را داخل باکس قرار بدهید تا حیوان خانگی شما بیقراری نکند.- حتما قبل از سفر به پت خود، قطره ریلکس بدهید تا آ
باکس گل شادیچی یا بلومن 
باکس گل یکی از بهترین و مناسب ترین هدیه هایی است که می توانید به عزیزانتان هدیه دهید. این هدیه ارزشمند صرف نظر از ارزش مادی که می تواند داشته باشد ، ارزش معنوی بسیار زیادی برای آن ها ایجاد می کند به نحوی شما با یک باکس گل ساده یک خاطره ای به یاد ماندنی می توانید برای آن ها ایجاد کنید. در بین برند هایی در خرید گل وجود دارد برند های باکس گل شادیچی و بلومن از معروف ترین ها و با سابقه ترین برند هایی هستند که در این زمینه فعال
باکس گل شادیچی یا بلومن 
باکس گل یکی از بهترین و مناسب ترین هدیه هایی است که می توانید به عزیزانتان هدیه دهید. این هدیه ارزشمند صرف نظر از ارزش مادی که می تواند داشته باشد ، ارزش معنوی بسیار زیادی برای آن ها ایجاد می کند به نحوی شما با یک باکس گل ساده یک خاطره ای به یاد ماندنی می توانید برای آن ها ایجاد کنید. در بین برند هایی در خرید گل وجود دارد برند های باکس گل شادیچی و بلومن از معروف ترین ها و با سابقه ترین برند هایی هستند که در این زمینه فعال
از دیر باز ساخت تابلو تبلیغاتی یکی از راه های بازاریابی دائمی برای کسب و کار ما بود.در ابتدا این تابلوها شکل خیلی ساده و ابتدایی داشت. اما با گذشت زمان تنوع در ساخت تابلو ها نیز افزایش یافت.

یکی از انواع تابلو های تبلیغاتی که برای اغلب کسب و کار ها مناسب می باشد، تابلو لایت باکس Light Box است
لایت باکس یا جعبه نورانی برای اغلب تبلیغات میدانی و محیطی مناسب است. این نوع تابلو تبلیغاتی در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می شود. به دلیل آنکه تنوع نور و رنگ
قیمت باکس گل شادیچی - ارزان بخرید!

یکی از دغدغه هایی که برای هر محصولی در مشتریان آن وجود دارد بحث قیمت است. قیمت باکس گل هم از این قضیه مستثنی نیست و کسانی که می خواهند اقدام به خرید حضوری یا اینترنتی باکس گل بپردازند ، یکی از فاکتور های انتخاب آن بحث قیمت است.
ادامه مطلب
باکس گل شادیچی یا بلومن 
باکس گل
یکی از بهترین و مناسب ترین هدیه هایی است که می توانید به عزیزانتان هدیه
دهید. این هدیه ارزشمند صرف نظر از ارزش مادی که می تواند داشته باشد ،
ارزش معنوی بسیار زیادی برای آن ها ایجاد می کند به نحوی شما با یک باکس گل
ساده یک خاطره ای به یاد ماندنی می توانید برای آن ها ایجاد کنید. در بین
برند هایی در خرید گل وجود دارد برند های باکس گل شادیچی و بلومن از معروف
ترین ها و با سابقه ترین برند هایی هستند که در این زمینه ف
باکس گل شادیچی یا بلومن 
باکس گل
یکی از بهترین و مناسب ترین هدیه هایی است که می توانید به عزیزانتان هدیه
دهید. این هدیه ارزشمند صرف نظر از ارزش مادی که می تواند داشته باشد ،
ارزش معنوی بسیار زیادی برای آن ها ایجاد می کند به نحوی شما با یک باکس گل
ساده یک خاطره ای به یاد ماندنی می توانید برای آن ها ایجاد کنید. در بین
برند هایی در خرید گل وجود دارد برند های باکس گل شادیچی و بلومن از معروف
ترین ها و با سابقه ترین برند هایی هستند که در این زمینه ف
اونهایی که مثل من ایکس باکس دارن هر سه ماه مجبورن آدرس دی ان اس ایکس باکسشون رو تغییر بدن. آدرسی که معرفی میکنم رو مراجعه کنید. و دی ان اس رو از اونجا بگیرین و تنظیم کنید. برای من که دیگه نیازی به تغییر نداشته و راضی هم هستم.
روش کار رو از سایت شکن اینجا کپی میکنم:
از
صفحه خانه Xbox One، به بخش Settings > Network > Advanced settings
> DNS settings > Manual بروید.
(اگر گزینه Settings را نمی‌بینید،
My Games & Apps را انتخاب کنید و سپس به Settings بروید.)
نشانی 178.22.122.100 و 94.232.174.194 را در ب
بهترین باکس گل به سبک شادیچی
زمانی که به وب سایت باکس گل شادیچی مراجعه می کنید و از محصولات آن دیدن می فرمایید ، به یک سری نکات خاص در خرید باکس گل
بر میخورید. جمع بندی این نکات خاص به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین
خرید باکس گل را داشته باشید. در این مقاله قصد داریم که درباره این نکات
خاص در باکس گل با شما صحبت کنیم و بگوییم که یک بهترین باکس گل بایستی از
چه ویژگی هایی برخودار باشد تا بتوان به آن واژه بهترین را اتلاق کرد. در
ادامه با ما همرا
لیست قیمت تیرماه 98 تخت باکس رویا
تغییر قیمت مجدد تخت باکس های شرکت تشک رویا
روز گذشته یعنی 1398/4/4 قیمت تخت های پارچه ای تشک رویا تغییر قیمت داشت. این تغییر قیمت تنها بروی تخت باکس های رویا در دو مدل با اسکلت چوبی و فلزی اعمال شد. این تغییر قیمت ها کمتر از 10 درصد بود و در حدود 7 الی 8 درصد محاسبه شده است.
علت مشخصی برای این تغییر قیمت از سوی تشک رویا اعلام نشد.
لیست قیمت جدید تخت باکس های رویا به شرح زیر است.
لیست تغییر قیمت جدید تخت چوبی و فلزی رویا ب
برای شناساندن یک کسب و کار به مردم بهترین راه انجام تبلیغات است.
ساخت و نصب تابلو های تبلیغاتی که از انواع تبلیغات محیطی و میدانی می باشد، هم در بازاریابی سنتی و هم در بازاریابی نوین به آن اشاره شده است. در واقع یک کسب و کار که در سطح شهر فعالیت می کند بدون تابلو و نام و نشان نمی تواند مخاطب و مشتری خود را بدست بیاورد.
تابلوهای تبلیغاتی انواع متفاوتی دارد که یکی آن ها لایت باکس است.
از این نوع تابلو در مکان های متفاوتی نظیر
مغازه ها
سوپر مارکت ه
چند شب پیش داشتم اپیزود ۳۹ دیالوگ باکس رو گوش می کردم. خوابم برد. خواب دیدم زهرا اومده خونمون و من براش این اپیزود رو گذاشتم. خوابمون برد و ۱۲ شب بیدار شدیم.
زهرا گفت الان چجوری بخوابیم؟
گفتم باز دیالوگ باکس گوش میدیم. از شدت آرامشی که میده خوابمون میبره :))
تو خواب دیالوگ باکس ^___^
________
پریشب یه خوابی دیدم پر از آدم هایی که سال تا سال نمی بینمشون.
________
دیشب خواب عارفه رو دیدم. عارفه کیه؟ قبلا تو اینستاگرام فالوش میکردم و اصلا پست و استوری هاش رو ه
اونهایی که مثل من ایکس باکس دارن هر سه ماه مجبورن آدرس دی ان اس ایکس باکسشون رو تغییر بدن. آدرسی که معرفی میکنم رو بهش مراجعه کنید. و دی ان اس رو از اونجا بگیرین و تنظیم کنید. برای من که خیلی وقته دیگه نیازی به تغییر نداشته و راضی هم هستم.
از
نشانی 178.22.122.100 و 94
یکی از دغدغه هایی که برای هر محصولی در مشتریان آن وجود دارد بحث قیمت است. قیمت باکس گل هم از این قضیه مستثنی نیست و کسانی که می خواهند اقدام به خرید حضوری یا اینترنتی باکس گل
بپردازند ، یکی از فاکتور های انتخاب آن بحث قیمت است. ما با بررسی قیمت
باکس گل شادیچی می خواهیم در این مقاله به این سوال پاسخ دهیم که واقعا
قیمت نهایی باکس گل به چه چیزهایی بستگی دارد و در موقع خرید به چه چیز
هایی توجه کنیم تا ببینیم که هز
اونهایی که مثل من ایکس باکس دارن هر سه ماه مجبورن آدرس دی ان اس ایکس باکسشون رو تغییر بدن. آدرسی که معرفی میکنم رو بهش مراجعه کنید. و دی ان اس رو از اونجا بگیرین و تنظیم کنید. برای من که خیلی وقته دیگه نیازی به تغییر نداشته و راضی هم هستم.

از
نشانی 178.22.122.100 و
ما در این دوره ی آموزشی  از صفر تا صد تعمیرات ایکس باکس از جمله عیب یابی سخت افزاری،نحوه ی باز کردن ایکس باکس و...را به شما آموزش می دهیم،در این ویدیو می توانید ببینید که چگونه  میتوان دی وی دی درایو ایکس باکس را تعمیر کرد.تلفن تماس 24ساعته و 7 روز هفته: 28423118-021 – 09130919446,7,8
آدرس سایت: 118file.com
برای دیدن ویدیوهای بیشتر اینجا کلیک کنید.

#آموزش_تعمیر_ایکس_باکس
#تعمیر_دی_وی_دی_درایو_XBOX360
#تعمیر_درایو_ایکس_باکس
با درود فراوان خدمت بازدیدکنندگان محترم
این وبلاگ در راستای آموزش کسب درآمد در سایت استارکلیک می باشد. بهترین راه درآمد از طریق استارکلیک . با هر کلیک درآمد خود را در اکانت خود ببینید.
 لطفا روی باکس سمت چپ و روی هر لینک کلیک کنید
مطالب آموزشی را از باکس آخرین مطالب مطالعه کنید. 
لینک ارجاع:
https://www.star-clicks.com/?ref=50359328
تابلو لایت باکس یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی می باشد که طرفداران زیادی در بین مغازه ها، سوپر مارکت ها،فروشگاه ها،استخر ها و نمایشگاه ها دارد.
این نوع تابلو انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به
1) indoor:لایت باکس هایی که در فضای داخلی استفاده می شود.
2)out door: همانطور که از نام آن پیداست در فضای خارجی استفاده می شود و ضد آب می باشد زیرا باید در مقابل آفتاب و بارش برف و بارران مقاوم باشد.
3) لایت باکس ایستاده: لایت باکس های دو طرفه هستند که در
برخی با مظلوم نمایی "خرشان را از پل گذراندند"! وهم اینک  ناجوانمردانه بر نهادهای نظارتی می تازند!
این دوستان باید بدانند اگر قانون، دست نهادهای نظارتی را در انتشار مستندات نمی بست، قطعا و یقینا زبان همین دوستان هم اکنون دوخته بود!
همین قدر بس باشد! دانا را اشاره کافی است!
8
خیلی از بازیکنان منتظر عرضه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس بودند و حالا با عرضه آن، ما نگاهی به جنبه‌های مختلف این کنسول انداخته‌ایم.

کنسول‌های میان نسلی مخالفان زیادی دارند و خیلی‌ها فکر می‌کنند از آنجایی که تلویزیون‌های 4K هنوز فراگیر نشده‌اند، عرضه آن‌ها احمقانه به نظر می‌آید، اما سونی و مایکروسافت سعی دارند بازیکنان را به این ویژگی علاقه‌مند کنند.
کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در سال 2013 برای تلوزیون‌هایی که از وضوح تص

"گیگ باکس"، نام بسته دیگری است که دارای محدودیت در زمان استفاده بوده و مشترکین از لحظه خرید، مدت زمان مشخصی وقت دارند تا آنها را استفاده کنند. گیگ باکس از زمان خرید اولویتِ یکِ مصرف مشترک خواهد بود و با قیمت های بسیار مناسب عرضه می شود. 

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، شرکت آسیاتک در راستای بهبود ارائه خدمات به مشترکین خود در جهت خرید سرویس های متناسب با میانگین مصرف، سه نوع سرویس جدید ( نقره ای، برنزی پر حجم و برنزی کم حجم) و چند  بسته و گ
کاربرد لایت باکس:
در ساخت تابلوهای لایت باکس از جعبه های نورانی که معمولا از جنس پلاستیک، چوب و یا آلومینیوم می باشند استفاده می کنند، عکس تبلیغ و یا پوستر را داخل این جعبه قرار داده و از پشت این نوع تابلو برای نورپردازی استفاده می کنند، عکس داخل این تابلو را به راحتی می توان تغییر داد. یک طراح حرفه ای به نتیجه ی کار توجه داشته و یک نورپردازی هنری برای ایجاد حسی زیبا در بیننده بر روی این نوع تابلو خلق می کند.
از این نوع تابلو معمولا در داخل سا

از
نشانی 178.22.122.100 و

یکی از دغدغه هایی که برای هر محصولی در مشتریان آن وجود دارد بحث قیمت است. قیمت باکس گل هم از این قضیه مستثنی نیست و کسانی که می خواهند اقدام به خرید حضوری یا اینترنتی باکس گل بپردازند ، یکی از فاکتور های انتخاب آن بحث قیمت است. ما با بررسی قیمت باکس گل شادیچی می خواهیم در این مقاله به این سوال پاسخ دهیم که واقعا قیمت نهایی باکس گل به چه چیزهایی بستگی دارد و در موقع خرید به چه چیز هایی توجه کنیم تا ببینیم که هزین

شعر درباره علم از فردوسی

چه گفت آن خردمند مرد خرد                 که دانا ز گفتار از بر خورد
کسی کو خرد را ندارد ز پیش                 دلش گردد از کرده خویش ریش
به گفتار دانندگان راه جوی                     به گیتی بپوی و به هر کس بگوی
ز هر دانشی چون سخن بشنوی              از آموختن یک زمان نغنوی
چو دیدار یابی به شاخ سخن                  بدانی که دانش نیاید به بن
                                               ✦
به دانش گرای و بدو شو بلند                  چو خواهی
من اهورا پردل هستم مخلص تک تکتون هستم من اومدم برای کسانی که میخان کنسولی جدید داشته باشن از جمله خودم  که بنظرم کنسولی بهتر از ایکس باکس نیست خدمتتون هستم تا ببینید چرا و چگونه ایکس باکس از نظرم بهترین
کنسوله ممنون از وقتی که برای خوندن این بخش گذاشتین 

ارادتمند شما اهورا پردل 

در تصویر زیر می توانید رسید برداشت های دوم تا چهارم از سایت صدرا باکس را مشاهده کنید. برداشت آخر، لحظاتی قبل انجام شده است. مبلغ برداشت ها به ترتیب 10، 15 و 31 هزار تومان می باشد. اگر می خواهید با سایت صدرا باکس آشنا شوید و کسب درآمد کنید، اینجا را کلیک نمایید.
فرق بسیار زیادیست بین کسی که کم می آورد با کسی که کوتاه می آید .در مباحث عاقلانه و عادلانه،اشخاصی که خالی از آگاهی و دانش هستند خیلی زود کم می آورند و مقلوب افراد دانا می شوند؛چون آنها فقط می خواهند حرفی زده باشند و یک خودی نشان دهند،اما افرادی که مسلط به بحث هستند و بر آن موضوع،اِشراف دارند کم نمی آورند و حرفِ خودشان را به درستی ادامه می دهند .اشخاصی هم که کوتاه می آیند یک ریز شباهت هایی نسبت به افراد قبلی (افراد دانا) دارند؛زیرا یکسری افراد ف
دراپ‌باکس (به انگلیسی: Dropbox) یک ارائه‌کنندهٔ خدمات میزبانی پرونده در وب است که توسط شرکتی به همین نام اداره می‌شود و امکان همگام سازی (به انگلیسی: synchronization) پرونده‌ها روی چند رایانهٔ مختلف یا بین چند کاربر مختلف از طریق اینترنت را فراهم می‌کند. دراپ‌باکس در سال ۲۰۰۷ توسط درو هوستون و آرش فردوسی، فارغ‌التحصیلان ام‌آی‌تی ایجاد گردید.[۱]
ادامه مطلب
باکس گل
ابراز گرمی و حمایت از عزیزان خود را با یک سبد از نماز صلح. این گیاه پر از گیاهان گل سرخ و زرق و برق دار، این باغ نیز با یک 10 "-15" لیلی صلح همراه است. همانطور که لیلی شکوفا می شود، همدردی و همدردی شما به شیوه ای عاشقانه منتقل می شود. یک فرشته سرامیکی سفال سفید هدیه را تکمیل می کند.
جزئیات
1 کالیفرنیا سفید کاشت ~ 8-10 "بلند
1 گیاه لیلی گیاهخوار ~ 10-15 "قد بلند
1 Pothos گیاه سنگ مرمر ~ 8-10 "قد بلند
1 گیاه Neftyytis گیاه ~ 9-11 "بلند
هدیه به قطر 8 سانتیمتر درخت، ایمان
نگارش ۲۴٫۴ دانا متوسطه دوره دوم با تغییرات زیر قابل دریافت می باشد.
رفع موارد گزارش شده در کارنامه دوره های قبل
مناطق سیل زده خوزستان-لرستان و گلستان باید برای نوبت خرداد ۹۷ حتما مجددا به سامانه امین ارسال اطلاعات نمایند.
قبل از شروع جدید دوره حتما بروزآوری اطلاعات را انجام دهید.

دریافت نگارش جدید24.4 متوسطه دوم
مایکروسافت به صورت رسمی نسل آینده کنسول های بازی خود را معرفی کرد. کنسول Xbox Series X که نام رسمی ایکس باکس اسکارلت است، در مراسم The Game Awards از راه رسید. در این مراسم، فیل اسپنسر روی صحنه به معرفی این کنسول پرداخت. این کنسول دارای 15 بازی انحصاری خواهد بود.
فیل اسپنسر در این مراسم اعلام کرد:
ما کنسول های ایکس باکس را برای قدرت بخشیدن به رویاهای شما طراحی می کنیم. ما آینده ای را می بینیم که به سرعت جذب بازی های خود می شوید، جایی که شما در مرکز تجربیات با
مایکروسافت به صورت رسمی نسل آینده کنسول های بازی خود را معرفی کرد. کنسول Xbox Series X که نام رسمی ایکس باکس اسکارلت است، در مراسم The Game Awards از راه رسید. در این مراسم، فیل اسپنسر روی صحنه به معرفی این کنسول پرداخت. این کنسول دارای 15 بازی انحصاری خواهد بود.
فیل اسپنسر در این مراسم اعلام کرد:
ما کنسول های ایکس باکس را برای قدرت بخشیدن به رویاهای شما طراحی می کنیم. ما آینده ای را می بینیم که به سرعت جذب بازی های خود می شوید، جایی که شما در مرکز تجربیات با
خرید باکس گل شادیچی در جشنواره تابستانی انجام دهید!
یکی از کالاهایی که در ابراز علاقه و اهمیت به عزیزانتان مخصوصا همسر یا مادر مورد استفاده قرار میگیرید باکس گل است. باکس گل شادیچی این افتخار را دارد که در بیش از ده سال تجربه موفق خود در خرید گل و باکس گل توانسته است که بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت ارائه کند. به شما اکیدا پیشنهاد می کنیم که به وب سایت باکس گل شادیچی سر بزنید و از محصولات متنوعی که در سایت شادیچی قرار دارد دیدن فرمایید. 
خرید باکس گل شادیچی در جشنواره تابستانی انجام دهید!
یکی از کالاهایی که در ابراز علاقه و اهمیت به عزیزانتان مخصوصا همسر یا مادر مورد استفاده قرار میگیرید باکس گل است. باکس گل شادیچی این افتخار را دارد که در بیش از ده سال تجربه موفق خود در خرید گل و باکس گل توانسته است که بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت ارائه کند. به شما اکیدا پیشنهاد می کنیم که به وب سایت باکس گل شادیچی سر بزنید و از محصولات متنوعی که در سایت شادیچی قرار دارد دیدن فرمایید. 
در زیر به معرفی سایت های معتبر کسب درآمد و مشخصات آنها می پردازیم: 
بهترین سایت های کسب درآمد تضمینی

نام سایت
آدرس سایت
زمان فعالیت
شرح وضعیت

میترا رنک
برای ورود کلیک کنید
از سال ۱۳۹۱ تاکنون
قدیمی و بسیار معتبر

پی سی رنک
برای ورود کلیک کنید
از سال ۱۳۸۶ تاکنون
قدیمی و بسیار معتبر

دیجیکالا
برای ورود کلیک کنید
از سال ۱۳۸۶ تاکنون
قدیمی و بسیار معتبر

رنک ایرانی
برای ورود کلیک کنید

نسبتا قدیمی اما معتبر

کوین پی یو
برای ورود کلیک کنید
از سال
جغد پیری بود که روی درخت بلوطی زندگی میکرد.
جغد هرروز اتفاقاتی که دور و برش می افتاد را تماشا می کرد.
دیروز پسری را دید که به پیرمردی کمک کرد و سبد سنگینش را تا منزلش برد.
امروز دختری را دید که سر مادرش داد میزد.
هرچقدر بیشتر میدید، کمتر حرف میزد.
هرچقدر کمتر حرف میزد، بیشتر میشنید.
میشنید که مردم حرف میزنند و قصه می گویند.
شنید که زنی میگفت، فیلی از روی دیوار پریده است.
شنید که مردی میگفت، هرگز اشتباه نکرده است.
او درباره ی همه ی آدم ها شنیده بو
در این ویدئوی آموزشی طریقه جابجا کردن باکس های قالب پیش فرض بیان به نام: ستون از قبیل موضوعات ، کلمات کلیدی ، مشخصات وبلاگ، پربازدیدترین مطالب، محبوب ترین مطالب، پر بحث ترین مطالب، باکس های آرشیو و... رو یاد میگیرید.

آخرین بروزرسانی: 24/بهمن/98 ساعت 17:15
تغییرات اخیر:
1.کاهش مدت زمان آموزش(برای کاهش اتلاف وقت) (مدت زمان قبلی: 3.25سه دقیقه و 25 ثانیه)(مدت زمان ویدئوی فعلی 1.42ثانیه)
2.کاهش حجم ویدئو از 42 مگابایت به 5 مگابایت!!!!:) صرفا جهت ک
اگر دنبال لایت باکس ارزان قیمت هستید به ایمن موج خوش آمدید . ادعای ما تعرفه قیمتی ماست کافی است تعرفه قیمتی ما را ببینید و با بقیه همکاران در این زمینه مقایسه بکنید تا به ارزان بودن محصولات ما پی ببرید .
لایت باکسهای شرکت ایمن موج یا آلومینیومی هستند و یا کریستالی . لایت باکسهای آلومینیومی خود به سه دسته فریم لس ، مگنت و اسنپ فریم تقسیم بندی می شوند .
برای خرید با ایمن موج تماس بگیرید .
02188417457
نمایشگاه محلی است که فروشندگان و بازدیدکنندگان با هم روبرو می شوند و بهترین جا برای شناساندن یک ایده جدید یا داد و ستد اختراعات و نوآفرینی ها می باشد .
اما لایت باکس نمایشگاهی چیست ؟ لایت باکس نمایشگاهی یک شیوه جدید از تبلیغات محیطی است که امکان معرفی کسب و کار را به بهترین شکل ارائه می دهد . به واسطه نورپردازی بسیار عالی و جاذبه بصری نور پس زمینه آن، تبلیغات شما در حافظه بازدید کنندگان برای همیشه ثبت می شود .در واقع لایت باکس نمایشگاهی بهتری
نمایشگاه محلی است که فروشندگان و بازدیدکنندگان با هم روبرو می شوند و بهترین جا برای شناساندن یک ایده جدید یا داد و ستد اختراعات و نوآفرینی ها می باشد .
اما لایت باکس نمایشگاهی چیست ؟ لایت باکس نمایشگاهی یک شیوه جدید از تبلیغات محیطی است که امکان معرفی کسب و کار را به بهترین شکل ارائه می دهد . به واسطه نورپردازی بسیار عالی و جاذبه بصری نور پس زمینه آن، تبلیغات شما در حافظه بازدید کنندگان برای همیشه ثبت می شود .در واقع لایت باکس نمایشگاهی بهتری
باکس اریکه خواب نسل جدیدی از بست خواب است که ظاهری لوکس و نوین دارد و به تدریج جای اریکه خواب های کهن را می گیرد. باکس اریکه خواب به عنوان یک محصول جدید روز به روز از محبوبیت بیشتری در بین کسان پیدا می کند. این مدل از تخت خواب ها که از ترکیب اریکه خواب و تشک با روکشی از پارچه صحیح می شود جلوه قشنگ و بی نظیری را به اتاق خواب شما می دهد.

باکس تخت خواب
باکس در واقع نوعی بست با اسکلت چوبی یا فلزی است که روکشی پارچه ای از جنس مخمل یا ژاکارد دارد و حائز

تابلو‎ لایت باکس از جنس پارچه بک لایت، فلکسی فیس یا طلق‎های بک لایت می‎باشند همچنین منبع نور که در پشت تصویر قرار دارد باعث روشن شدن و وضوح بیشتر آن می‎شود.
انواع لایت باکس در خانه طراحان سام به شرح زیر می باشد:
لایت باکس دیواری
ضخامت قاب این لایت باکس ها 4.5 و 7.5 سانتی متر است و نور اس ام دی لنزی در طرفین سازه قرار می گیرد و به همین دلیل از قیمت پایین تری نسبت به نوع نور کف برخوردار است.
لایت باکس دیواری را به راحتی می توان با پیچ و یا قلاب
در زیر به معرفی سایت های معتبر کسب درآمد و مشخصات آنها می پردازیم: 
بهترین سایت های کسب درآمد تضمینی

نام سایت
آدرس سایت
زمان فعالیت
شرح وضعیت

میترا رنک
برای ورود کلیک کنید
از سال ۱۳۹۱ تاکنون
قدیمی و بسیار معتبر

پی سی رنک
برای ورود کلیک کنید
از سال ۱۳۸۶ تاکنون
قدیمی و بسیار معتبر

دیجیکالا
برای ورود کلیک کنید
از سال ۱۳۸۶ تاکنون
قدیمی و بسیار معتبر

رنک ایرانی
برای ورود کلیک کنید

نسبتا قدیمی اما معتبر

کوین پی یو
برای ورود کلیک کنید
از سال
تصویر زیر، تصویر رسید برداشت موجودی از سایت صدرا باکس برای اولین بار می باشد. برداشت از این سایت برای بار اول 5000 تومان است و برای بارهای بعدی این مبلغ ده هزار تومان می باشد. شما هم می توانید با مشاهده روزانه آگهی ها که تنها دقایقی کمی از وقت شما را می گیرد، حداقل ماهی بالای بیست هزار تومان از این سایت درآمد داشته باشید. برای آشنایی و ثبت نام در سایت صدرا باکس، اینجا را کلیک نمایید.

باکس گل شادیچی
گل یکی از نمادهای محبت و عشق است که انسان ها به وسیله آن میزان عشق و ارادتی که به یکدیگر دارند را بیان می کنند. مخصوصا برای خانم ها گل هدیه گرفتن احساس خوشایندی دارد. یکی از محصولاتی که در گل علاوه بر زیبایی ، میزان عمر آن را نیز افزایش می دهد ، باکس گل است. برای انتخاب بهترین باکس گل ، بایستی شاخص های مختلفی را مد نظر قرار دهید. قیمت باکس گل ، کیفیت باکس گل ، و زمان بندی ارسال باکس گل سه شاخص مهمی است که هر خریداری گلی را به چالش می
قابل توجه مدیران ومعاونین محترم اجرائی متوسطه اول:
پس از دریافت نگارش 11.37 سیستم دانا متوسطه اول نسبت به انتقال اطلاعات دانش آموزان ازسناد به دانا اقدام نمایند.
تذکر: هنگام بازنمودن سیستم دانا زدن تیک اصلاح روتین الزامی است وگرنه دردریافت اطلاعات باخطا مواجه خواهیدشد.
دانلودنگارش11.37دانا متوسطه اول
تصویر زیر، تصویر رسید برداشت موجودی از سایت صدرا باکس برای اولین بار می باشد. برداشت از این سایت برای بار اول 5000 تومان است و برای بارهای بعدی این مبلغ ده هزار تومان می باشد. شما هم می توانید با مشاهده روزانه آگهی ها که تنها دقایقی کمی از وقت شما را می گیرد، حداقل ماهی بالای بیست هزار تومان از این سایت درآمد داشته باشید.
برای آشنایی و ثبت نام در سایت صدرا باکس، اینجا را کلیک نمایید.
مطمئنا خرید اکانت ارزونتره ولی یادتون باشه برای استفاده از ایکس باکس لایو گلد و EA GAME PASS حتما ردیم کد بخرید.خرید اکانت برای این موضوع خیلی کارمناسبی نیست.بعضی از بازی ها با این قضیه مشکل دارن و خوب کار نمیکنن.مثلا بازی Need For Speed Rivals اگه اکانت برای  EA PASS خریده باشید هنگ میکنه. بهتره ردیم کد برای این تهیه کنید.
اونهایی که مثل من ایکس باکس دارن هر سه ماه مجبورن آدرس دی ان اس ایکس باکسشون رو تغییر بدن.آدرسی که معرفی میکنم رو بهش مراجعه کنید. و دی ان اس رو از اونجا بگیرین و تنظیم کنید. برای من که خیلی وقته دیگه نیازی به تغییر نداشته و راضی هم هستم.
از صفحه خانه Xbox One، به بخش Settings > Network > Advanced settings > DNS settings > Manual بروید.
(اگر گزینه Settings را نمی‌بینید، My Games & Apps را انتخاب کنید و سپس به Settings بروید.)
نشانی 178.22.122.100 و 185.51
در این ویدیو با نحوه ی مونتاژ دستگاه بازی ایکس باکس آشنا شده و خودتان می توانید این کار را انجام بدهید.مشاوره رایگان
تلفن تماس 24ساعته و 7 روز هفته: 28423118-021 – 09130919446,7,8
آدرس سایت : 118file.com
برای مشاهده ویدیوهای بیشتر اینجا کلیک کنید.

#آموزش_تعمیر_ایکس_باکس
#مونتاژ_دستگاه_ایکس_باکس
#تعمیرات_ایکس_باکس
#نحوه_ی_مونتاژ_ایکس_باکس
فایل باکس
شرکت اوژن در راستای نگهداری صحیح پرونده ها و محافظت از پوشه ها و منظم شدن آن ها محصول فایل باکس فلزی یا جای پوشه را در رنگ ها و طرح های مختلف طراحی و تولید نموده است.
پوشه دان نظم دهنده و جدا کننده پروند ها است که به کدبندی آن ها نیز کمک می کند. باکس پوشه بیشتر در کمد بایگانی ریلی و قفسه های ثابت و متحرک مورد استفاده قرار می گیرد. برای ایمنی کاربر لبه های فایل باکس به صورت انحنادار تولید می گردد. طراحی جاکارتی پرسی این امکان را می دهد تا
ضرورت مراجعه به مشاور دانا و توانا

دختر و پسری که زمان خواستگاری را می‌گذرانند، چون در شهری دور هستند و نمی‌توانند برای مشاورهٔ حضوری بیایند، به‌صورت تلفنی مشاوره خواستند. تا جایی که امکان داشت، پاسخ دادم، اما بعد، برای بهتر پیش‌رفتن کار، به آنان توصیه کردم که برای مشاورهٔ حضوری، نزد مشاوری دانا و توانا بروند. تأکید کردم که مشاورهٔ حضوری مهم است و می‌تواند جوانان را در مرحلهٔ خواستگاری و انتخاب همسر یاری کند.ایشان پذیرفتند و خواستند ک
معرفی و تحلیل سایت کلیکی صدرا باکس
امروز هم با معرفی و تحلیل یکی دیگر از سایت های کلیکی در خدمت شما عزیزان هستیم، در این مطلب قصد داریم تا با معرفی و تحلیل نقاط قوت و ضعف این سایت شمارا هرچه بهتر با این سایت کلیکی کسب درآمد آشنا کنیم.سایت کلیکی صدرا باکس به ازای کلیک بر روی تبلیات و همچنین انجام آفر وسهیم شدن در سهام نرخ بالایی از سود را در اختیار کاربران خود قرار میدهد با ما در ادامه مطلب همراه باشید

ادامه مطلب
اونهایی که مثل من ایکس باکس دارن هر سه ماه مجبورن آدرس دی ان اس ایکس باکسشون رو تغییر بدن.آدرسی که معرفی میکنم رو بهش مراجعه کنید. و دی ان اس رو از اونجا بگیرین و تنظیم کنید. برای من که خیلی وقته دیگه نیازی به تغییر نداشته و راضی هم هستم.
از صفحه خانه Xbox One، به بخش Settings > Network > Advanced settings > DNS settings > Manual بروید.
(اگر گزینه Settings را نمی‌بینید، My Games & Apps را انتخاب کنید و سپس به Settings بروید.)
سرانجام مایکروسافت ایکس باکس وان بدون دیسک درایو که قیمتی کمتر از مدل فعلی این کنسول دارد را معرفی کرد.
ایکس باکس وان بدون دیسک در رنگ سفید عرضه خواهد شد و خریداران از همان ابتدا به بازی های Horizon 3، Sea of Thieves و Minecraft دسترسی پیدا خواهند کرد. لازم به ذکر است که این
ادامه مطلب
خرید اندروید باکس مدل TX3 mini 
قیمت : 775000 تومان
برند : Miscellaneous
خرید پستی اندروید باکس مدل TX3 mini 
قیمت اندروید باکس مدل TX3 mini 
برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

محصول TX3 mini یک اندروید‌ باکس با سخت‌افزار بالا هست که به شما امکان اجرا کردن برنامه‌ها و بازی‌ها در تلویزیون را می‌دهد. این محصول چهار‌ضلعی شکل است. این محصول دارای پردازنده 4 هسته‌ای 1.2 گیگا هرت
معرفی سامانه دانش آموزی دانا
خبرگزاری سناد _ سامانه دانا یا سیستم دانش آموزی دانا در جهت ارتقای فرهنگ استفاده صحیح از فناوری‌های جدید در مدارس طراحی شد. از این سامانه نرم افزاری در جهت انجام کلیه امور اداری، آموزشی و دفترداری که بطور معمول در محیط یک دبیرستان، هنرستان و یا آموزشگاه آزاد که نظام جدید آموزش متوسطه سالی واحدی در آن اجرا می‌شود، استفاده می گردد.
 نرم افزار دانا توامندی های زیادی را برای کابران ایجاد کرده و فعالیت هایی نظیر ثب
بسم الله الرحمن الرحیم

امید شریفی دانا که معمولا وی را با نام امید دانا می شناسیم و از زمانی کمتر از یک سال پیش به این درجه از شهرت رسید در واقع نه یک مدافع نظام که خود برانداز است. پیشتر درباره علی علیزاده پستی منتشر کرده بودیم و در آن پست نشان دادیم که علی علیزاده در واقع نه یک مدافع ولو بخش یا کلیت نظام ایران بلکه حاوی طرز تفکر مسمومی است که در خلال سخنانش آن را به خورد خواننده می‌دهد که در نهایت به براندازی نظام می‌رسد، امید دانا نیز سرن

قوانین ، تعرفه ها و درامد ها در سایت
زیرمجموعه های اجاره ای
قیمت زیرمجموعه در کلیه ی عضویت ها 1000 تومان می باشد
زمان زیرمجموعه : 30 روز
تعداد کلیک زیرمجموعه در روز : 4 عدد
ارزش کلیک زیرمجموعه : 10 تومان
درامد از هر زیرمجموعه در روز : 40 تومان
درامد از هر زیرمجموعه در ماه 1200 تومان
توجه نمایید که مبلغ 1000 تومان بابت اصل سرمایه و 200 تومان سود در پایان ماه از زیرمجموعه ها خواهدی داشت
البته تعداد زیرمجموعه های قابل اجاره در انواع عضویت متفاوت می باشد
حتم
جوردن هندرسون (به انگلیسی: Jordan Henderson) (زاده ۱۷ ژوئن ۱۹۹۰) بازیکن فوتبال اهل کشور انگلستاناست که پست تخصصی او هافبک (باکس تو باکس) است. وی در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۰ نخستین بازی ملی خود را در مقابل تیم ملی فوتبال فرانسه انجام داد و تاکنون در ۵۰ بازی ملی حضور داشته است.[۳] او هم‌اکنون عضو لیورپولاست. در سال ۲۰۱۴ او کاپیتان دوم لیورپول بود و بعد از رفتن استیون جرارد به لس آنجلس گلکسی، کاپیتان اول لیورپول شد.جردن هندرسون به همراه لیورپول در فصل
تغییرات اخیر: کاهش حجم ویدئو_(بدون افت کیفیت) (22.2 مگابایت کاهش حجم)افزایش کیفیت موسیقی پست زمینه(بدون افزایش حجم)قرار گرفتن فایل ویدئوی آموزش در فایل فشرده به منظور کاهش حجم

ادامه مطلب
سلام
مراحل انجام ثبت تغییر رشته در سناد برای پایه دهم به شرح ذیل می باشد: 
1- ابتدا باید وارد سناد شده و از یخش لیست دانش آموزان بر روی عنوان تغییر رشته دانش آموزان کلیک نمایید. 
2- سال تحصیلی را انتخاب و بر روی درخواست تغییر رشته کلیک نمایید. 
3- کد ملّی دانش آموز را وارد نموده و با مشاهده نام دانش آموز در قسمت انتخاب رشته جهت تغییر شاخه، رشته و نوع تغییر را انتخاب کنید.
4- بعد از ثبت نام دانش آموز باید منتظر شد تا مسئول مربوطه آن را تأیید نمایید.
5-
سورس بازی حدس عدد برای کسایی که پایتون دوست دارن.
در این پست همون طور که گفتم سورس یک بازی حدس عدد رو قرار دادم. در این بازی برنامه به طور شانسی یک عدد بین 1 و 10 انتخاب می کند و سپس از پلیر می خواهد که حدس بزند آن عدد چیست، البته راهنمایی هم می کند.
توجه: برای اجرای این بازی به نرم افزار پایتون نیاز است (25 مگ بیشتر نیست)

باکس دانلود:

دانلود سورس از بیان باکس
مشاهده سایت رسمی پایتون
دیدم وبلاگ خیلی ساکته این بازی که قبلا ساخته بودم رو گذاشتم.من بازی عصر شیطان رو برای رقابت با رزیدنت اویل ساختم ولی ...
بقیشو خودتون حدس بزنید ...
ویژگی ها:
*محیط جذاب
*مراحل متنوع
*حجم کم
*گرافیک ساده
*2/5 بعدی خخخخخخ
*ساخته شده با گیم میکر استودیو 1.4

باکس دانلود

دانلود از بیان باکس
دانلود از پیکو فایل
دانلود از مگا
باکس گل شادیچی در خرید گل برای شما سوپرایز ویژه ای دارد!
حتما تا به حال برای شما موقعیتی یا مناسبتی پیش آمده است که بخواهید عزیزانتان را به شکل هیجان انگیزی غافلگیر یا سوپرایز کنید. اگر به دنبال این هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به باکس گل شادیچی سر بزنید و از محصولاتی که برای شما آماده کرده است دیدن کنید. شاید از خودتان بپرسید چرا باید خرید گل از شادیچی انجام دهم ؟ بهترین جوابی که برای سوال خود می توانید پیدا کنید با دیدن وب سایت شادیچی خ
حتما تا به حال برای شما موقعیتی یا مناسبتی پیش آمده است که بخواهید عزیزانتان را به شکل هیجان انگیزی غافلگیر یا سوپرایز کنید. اگر به دنبال این هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به باکس گل شادیچی سر بزنید و از محصولاتی که برای شما آماده کرده است دیدن کنید. شاید از خودتان بپرسید چرا باید خرید گل از شادیچی انجام دهم ؟ بهترین جوابی که برای سوال خود می توانید پیدا کنید با دیدن وب سایت شادیچی خ

دراپ‌باکس اپ/وبسایتی است که خدمان میزبانی ارائه می‌کند. طوری که فضایی رایگان روی اینترنت در اختیار اعضای خود قرار می‌دهد. چندین سال است که این فضا برای اشتراک فایل برای نگه‌داتشن برخی فایل‌ها و همین‌طور اشتراکشان با دوستانم استفاده می‌کنم.
ادامه مطلب
سورس بازی حدس عدد برای کسایی که پایتون دوست دارن.
در این پست همون طور که گفتم سورس یک بازی حدس عدد رو قرار دادم. در این بازی برنامه به طور شانسی یک عدد بین 1 و 10 انتخاب می کند و سپس از پلیر می خواهد که حدس بزند آن عدد چیست، البته راهنمایی هم می کند.
توجه: برای اجرای این بازی به نرم افزار پایتون نیاز است (25 مگ بیشتر نیست)

باکس دانلود:

دانلود سورس از بیان باکس
دانلود پایتون از پی سی دانلود
حتما تا به حال برای شما موقعیتی یا مناسبتی پیش آمده است که بخواهید
عزیزانتان را به شکل هیجان انگیزی غافلگیر یا سوپرایز کنید. اگر به دنبال
این هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما به باکس گل شادیچی
سر بزنید و از محصولاتی که برای شما آماده کرده است دیدن کنید. شاید از
خودتان بپرسید چرا باید خرید گل از شادیچی انجام دهم ؟ بهترین جوابی که
برای سوال خود می توانید پیدا کنید با دیدن وب سایت شادیچ
پونک باکس یک سایت ptc (کلیکی) ایرانی است که شما با کلیک بر روی تبلیغات میتوانید به کسب درآمد ریالی برسید . همچنین امکان خرید سهام از سایت و دریافت سود سهام هم برای کاربران سایت وجود دارد . همچنین امکان زیرمجموعه گیری هم فراهم است . فضای سایت به زبان فارسی و کار کردن و ثبت نام بسیار ساده است.
خلاصه مشخصات سایت:
تعداد تبلیغت روزانه:+17
قیمت کلیک ها :5 تا 100 تومان (برای تبلیغات طلایی 100 تومان پرداخت میشود)
حداقل برداشت :5000 تومان
مدیریت سایت : پونک رجبی
لی
برخی از مزایای دیگر کسب درآمد از اینترنت با سیف باکس* . دارا بودن تعداد تبلیغات مناسب روزانه
* . حداقل میزان برداشت پایین ۱۰۰۰۰ تومانی و بدون قانون بازیافت
* . کسب درآمد از طریق مشاهده آگهی و تبلیغات شبکه ایی
* . قابلیت جذب ۱۰۰۰ زیر مجموعه مستقیم در عضویت عادی یا اقتصادی
* . وجود مسابقات متنوع به همراه پاداش و جوایز مناسب برای جذب نفرات ارجاعی
* . کسب درآمد از طریق استخراج ابری با خرید هش
* . کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری اینترنتی و خرید سهام مشارک
مرا شادمان کن که از زندگی بهره ای بهتر از تو نیارم به دست ... جنون را به تفسیر اگر می رسانی نگاهت به من خواهد افتاد تو خود خوب می دانی ام تو خود می شناسی مرا زبانی نمی گویم از عشق قلم چون که دانا تر از من به گفتار گفته هر آنچه زبان نا توانست در گفتنش همین #الهام_ملک_محمدی
فیلم انتقام جویان: پایان بازی بالاخره در آخر این هفته رکورد دیگری را در باکس آفیس آمریکا و کانادا ثبت کرد. این فیلم با فروش 771 میلیون دلاریش فیلم بزرگ جیمز کامرون، آواتار را در باکس آفیس آمریکا و کانادا پشت سرگذاشت.
ادامه مطلب
خرید بازی Medal Of Honor Airborne مخصوص ایکس باکس 360 

قیمت : 7800 تومان

برند : Asre Bazi

خرید پستی بازی Medal Of Honor Airborne مخصوص ایکس باکس 360 

قیمت بازی Medal Of Honor Airborne مخصوص ایکس باکس 360 

Medal of Honour Airborn یک بازی شوتر اول شخص است که توسط کمپانی Electronic Arts برای پلتفورم ایکس باکس 360 طراحی شده است. این بازی ی
صیغه مبالغه:اسمی است که بر بسیار انجام دهنده کاری یا بسیار دارنده صفتی دلالت می کند.
مانند:قتّال (بسیار کشنده)/رزّاق(بسیار روزی دهنده)
اسم مبالغه بیشتر بر اوزان زیر می آید:
فَعّال:صبّار(بسیار شکیبا)/وهّاب(بسیار بخشنده).
فَعّاله:عَلّامَه(بسیار دانا)/فَهّامَه(بسیار با فهم).
فُعّول:سُبّوح(بسیار پاک)/قُدّوس(بسیار پاک و منزه).
فِعّیل:صِدّیق(بسیار باصداقت)/سِکّیت(بسیار پر سکوت)
فَعول:صَبور(پر صبر)/ظَلوم(بسیار ستمگر).
مِفعال:مِفضال(بسیار پر فضیلت).
مِف

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها